Jako dítě jsem si přála být malířkou, herečkou či hudebnicí. Vždy jsem měla k umění hodně blízko. Nakonec vše dopadlo trochu jinak. Vystudovala jsem vědecký obor biologie a stala se matkou. Během mateřské dovolené jsem však objevila kouzlo fotografie a od té doby jsem foťák z ruky už nepustila. Prošla jsem mnoha fotografickými žánry a srdeční záležitostí jsou pro mě lifestylové focení a také jídlo.


Nevěřím na fotogenické a nefotogenické lidi. Každý člověk v sobě má cosi krásného, něco, co ho činí jedinečným. V uvolněné atmosféře se to mnohem snáze najde, proto nefotím strojené pózy v ateliéru, ale využívám krásu přírody a variabilitu přirozeného prostředí.


V podobném duchu přistupuji i k produktové a food fotografii. Věřím, že dobré a kvalitní věci si zaslouží krásnou prezentaci, která jejich přednosti jen podtrhne. Podporuji tvůrce, lokální farmáře a výrobce, pekaře, cukráře a všechny, kteří do své práce vkládají své srdce, pro které je jejich práce více než jen zaměstnání. Věřím, že právě lokální podnikatelé jsou hybnou silou udržitelné ekonomiky.


Pokud to cítíte stejně, jsem si jistá, že budeme skvělý tým! Napište mi a pojďme do toho společně. Aktuálně žiji a pracuji v Brně, ale také ráda cestuji. Takže přijedu, kam bude potřeba. Už teď se moc těším!